O mnie

 

Staram się łączyć zdobycze współczesności z mądrością dawnych czasów. Kocham tradycję, ale uwielbiam też ułatwiać sobie życie. Wolę mieć kilka sprawdzonych, pysznych przepisów niż setki nieprzydatnych. Wolę ewolucję od rewolucji. Cenię życie w zgodzie z naturą, ale jestem realistką. Odkrywam uroki kuchni roślinnej, ale cenię też produkty mięsne z własnej hodowli. Kocham uprawiać różnorodne warzywa. Ogród ozdobny prowadzę tak, by cieszył oko przez jak najwięcej dni w roku. Uwielbiam rozmawiać z interesującymi, pełnymi pasji ludźmi. I o tym wszystkim jest mój blog.

Czasami piszę o rzeczach ważnych, czasami o banałach. Rzeczy oczywiste przeplatają się z odkrywczymi. Tak samo jak w życiu.

Magda

 

 

Wszystkie treści na blogu gospodyniwiejska.pl są moimi subiektywnymi opiniami i nie ponoszę odpowiedzialności za wcielanie ich w życie. Nie mogę zagwarantować, że to, co sprawdziło się u mnie, sprawdzi się także u Ciebie.

Wszystkie treści i zdjęcia są mojego autorstwa, chyba, że zaznaczyłam inaczej, więc proszę o nie kopiowanie ich bez mojej zgody.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *